Description
Squif Present iWatch Ultra Protection Case with Glass View Transparent Edge 49mm (Black)
What is in the box?
- 1 x Case Cover for Apple Watch Ultra (49mm)
₹1,499.00 Original price was: ₹1,499.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
| Brand | SQUIF |
| Colour | Black |
| Compatible Devices | Smartwatches |
| Form Factor | Case |
| Shell Type | Hard |
| Product Dimensions | 7 x 2 x 11 cm; 10 g |
|---|---|
| Item part number | SQ-iWatchUltra-EdgeGlass-49-Black |
| Special features | Screen Protector |
| Form factor | Case |
| Colour | Black |
| Whats in the box | 1 x Case Cover for Apple Watch Ultra (49mm) |
| Manufacturer | SQUIF India |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 10 g |
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Colour | Black |




