Description
Squif offers 45mm iwatch series 7/8 case with glass view – green
What is in the box?
- 1 x Case Cover for iWatch Series 7/8 (45mm)
Technical Details
| Product Dimensions | 7 x 2 x 11 cm; 10 g |
|---|---|
| Item model number | iWatch Case 8/7 with Edge Glass |
| Special features | No need to remove case while charging |
| Form factor | Bumper |
| Colour | Green |
| Whats in the box | 1 x Case Cover for iWatch Series 7/8 (45mm) |
| Manufacturer | SQUIF India |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 10 g |










