Description
Squif iwatch Series 7, 8 Protection Case with Glass View Transparent Edge 45mm Blue
Technical Details
₹1,499.00 Original price was: ₹1,499.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
About this item
| Brand | SQUIF |
| Colour | Blue |
| Compatible Devices | Smartwatches |
| Form Factor | Bumper |
| Shell Type | Hard |
Technical Details
| Product Dimensions | 7 x 2 x 11 cm; 10 g |
|---|---|
| Item model number | iWatch Case 8/7 with Edge Glass |
| Special features | Screen Protector |
| Form factor | Bumper |
| Colour | Blue |
| Whats in the box | 1 x Case Cover for iWatch Series 7/8 (45mm) |
| Manufacturer | SQUIF India |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 10 g |
| Colour | Blue |
|---|




