Description
SQUIF OnePlus Nord 3D Flower Printed Back Cover for Girls
The material adds to the smooth finish of this product. Its design further lends to its appeal.
Technical Details
₹999.00 Original price was: ₹999.00.₹299.00Current price is: ₹299.00.
| Brand | SQUIF |
| Compatible Phone Models | OnePlus Nord |
| Colour | Multi-coloured |
| Compatible Devices | OnePlus Nord |
| Form Factor | back cover |
The material adds to the smooth finish of this product. Its design further lends to its appeal.
Technical Details
| Brand | SQUIF |
|---|---|
| Package Dimensions | 16.7 x 9 x 1.8 cm; 40 g |
| Hardware Platform | smartphone |
| Compatible Devices | OnePlus Nord |
| Standing screen display size | 6.4 Inches |
| Form Factor | back cover |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 40 g |
| Weight | 40 g |
|---|---|
| Dimensions | 16.7 × 9 × 1.8 cm |
| Colour | White |




