Description
SQUIF presents iWatch Ultra Protection Case with Glass View Transparent Edge 49mm (Clear)
What is in the box?
- 1 x Case Cover for Apple Watch Ultra (49mm)
Technical Details
| Product Dimensions | 7 x 2 x 11 cm; 10 g |
|---|---|
| Item part number | SQ-iWatchUltra-EdgeGlass-49-Clear |
| Special features | Screen Protector |
| Form factor | Case |
| Colour | Clear |
| Whats in the box | 1 x Case Cover for Apple Watch Ultra (49mm) |
| Manufacturer | SQUIF India |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 10 g |





